Yeni Konu aç
    arkadaşlar sigorta ücretsiz cam değişimi yapıyormu (kasko demiyorum )
    BİR GÜN ÖLÜRSEM TABUTUMU 4 KİŞİ TAŞIYACAK YA, ÖNDEKİLER 1.60 BOYLARINDA ARKADAKİLER 1.90 BOYLARINDA OLSUN MAKSAT ÖN BİRAZ BASIK DURSUN

bız aleme adımızı altın harflerle yazdık sende gümüşle yazda gorelım...
    abi sigorta yapmıyo bildiğim kadarı ile tek kaskoda var ama sigortada bi kere sordurdum olmuyormuş diye biliyorum eğer bir değişiklik yapmadılarsa
    ok fırat bazıları yapıyormuşdiye duydum
    BİR GÜN ÖLÜRSEM TABUTUMU 4 KİŞİ TAŞIYACAK YA, ÖNDEKİLER 1.60 BOYLARINDA ARKADAKİLER 1.90 BOYLARINDA OLSUN MAKSAT ÖN BİRAZ BASIK DURSUN

Volkan_Baskan Nickli Üyeden Alıntı: ok fırat bazıları yapıyormuşdiye duydum
    sigorta şirketlerine göre değişir abi sormak lazım bağlı olduğun ajansa
    sigorta cam değişimi yapmıyor diye biliyorum ..
    Ersin AYAZOĞLU
    Esenler-İSTANBUL
    2001 306 XT 1.8 16V Sedan
    Bende emin değilim ama bana göre yapmazlar. Bilgim dahilinde olayı şu şekilde yorumluyorum. Trafik sigortası seni başka kişi veya taşıtlara verilebilecek olan hasarlara karşı korur, ama kendi aracınızı korumaz. Kendi aracınızı olabilecek her türlü hasara karşı kasko korur. Dolayısıyla trafik sigortasının cam değiştirmesi bana pek doğru gelmiyor ama iddia da etmiyorum tabi ki
    UstaZz...
    2000 306 XT 1.8 16V Sedan, Atiker Fast 40lt Silindir Depo, Eibach 7025 GTİ 35mm Spor Yay, Yazlık 16" Lincancabur Jant 6.5" ET18 ve Kumho Ecsta HM (KH31) 195 45 16 Lastik, Kışlık
    Pirelli Winter Snow Control Serie 3 - 195/55/15 lastik ve Kormetal 685BD 15" 6,5" ET20, Önler Gabriel Sertleştirilmiş Gazlı, Arkalar Bilstein B6 Gazlı Spor Amortisör, Cenmax Alarm, Siyah-Beyaz Çift Renk...

Loading %55

<<< Türkiye' nin En Büyük Peugeot Platformu >>>
    www.PeugeoTTeaM.com (Taklitlerinden sakının)
    Benimde bildiğim sigortanın sadece karşı tarafa karşı bir koruması var.
    Cihan Şallı - www.peugeotteam.com
    Yağmur olur çamur olur, PeugeoTTeaM yine yolda dosta düşmana duyurulur
    Kaskolu 306 si olan varmi peki

Cecoli doğru söylemiş.Trafik sigortası kendi aracını sigortalamaz,kaza sonrası suçlu isen karşı tarafın hasrını karşılar.
    Kaza sonrası camın kırıldı,suçlu sensen senin sigortan bu hasarı karşılamaz ama suçlu sen değilsen karşı tarafın sigortası senin cam değişmini karşılar.