Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: debica kış lastiği

Durum : Çevrim Dışı

debica kış lastiği

arkadaşlar debica kış lastiği hakkında bilgisi olan var mı? pederin aracına bu lastiklerden almayı düşünüyorum ama. good year üretimi imiş lastikçi öle söylemiş. aralarında lastik başı 50 tl fark varmış. ne dersiniz bilen kullanan var mı bu lastikten açıkçası ben ilk defa duydum
    Hasan TAŞAY
    05072462636
    12" Opel Astra H NB ENJOY PLUS 1.6 115 hp EASYTRONIC
    Dünyanın en pahalı yakıtını acımasızca kullanan araba

daha önce adını hıç duymadım bence 50 tl fazla verıp adam akıllı lastik almakda fayda var ucuz etin yahnisi olmaz

senden duyuyorum ismini abi ama 50 tl kadar fark varsa bence alınması idealdir...

Doğrudur,debica goodyear ın ürettiği ama kalitesi düşük bir lastik...
    Arabasını seven ve satmaya niyeti olmayanlar için tavsiye etmiyorum

Alıntı Dreamcatcher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur,debica goodyear ın ürettiği ama kalitesi düşük bir lastik...
    Arabasını seven ve satmaya niyeti olmayanlar için tavsiye etmiyorum
    Katılıyorum... Debica Passio modeli bir arkadaşın aracında vardı balans bile tutmuyordu hiç memnun kalmadı kısa sürede söktü değiştirdi. Kar lastiklerininde o kalite çıtasını aşacağını sanmıyorum. Uygun fiyatlı olarak Petlas W601 yada 651 denemenizi tavsiye ederim...
    UstaZz...
    2000 306 XT 1.8 16V Beyaz Sedan, Atiker Fast 40lt Silindir Depo, Apexi 35mm Spor Yay, 16" Lincancabur Jant 6.5" ET18 , Kumho Ecsta HM (KH31) 195 45 16 Lastik, Stebel Ferrari Korna, Short Shifter, Megane Scenic Lip, Cenmax Alarm...
    Kış geldi orjinal 14" alaşım jantlara geçtik. Beraberinde 4 adet Lassa Snoways Era...

Loading %55

<<< Türkiye' nin En Büyük Peugeot Platformu >>>
    www.PeugeoTTeaM.com (Taklitlerinden sakının)

Akıl yaşta değil baştadır...
    Yaş ile akıl aynı orantıda ilerlemek zorunda değildir...
    Aklı olan düşünür tasarlar, olmayanda kopyalar ve aslına değer katar...

Alıntı CeCoLi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum... Debica Passio modeli bir arkadaşın aracında vardı balans bile tutmuyordu hiç memnun kalmadı kısa sürede söktü değiştirdi. Kar lastiklerininde o kalite çıtasını aşacağını sanmıyorum. Uygun fiyatlı olarak Petlas W601 yada 651 denemenizi tavsiye ederim...
    Cem;şu an elimde eskiden kaldığı için petlas kış lastiği kullanıyorum,ve kesinlikle bunu da tavsiye etmem..alacak olsam petlas almazdım ama elimde olduğu için kullanıyorum mecburen..
    Lastikler sıfırdı ve balans tutmuyor,tabanları bozuk...
    Başın ağrımasın keyifle ve güvenle kullanayım diyorsan michelin,ondan sonra goodyear..
    arkadaşın honda civic aracına goodyear UG8 aldık..hem konforlu hem de güvenli bir lastik,garantisi de süper,herhangi bir hata durumunda birebir değişim yapıyorlar anında..

Cem;şu an elimde eskiden kaldığı için petlas kış lastiği kullanıyorum,ve kesinlikle bunu da tavsiye etmem..alacak olsam petlas almazdım ama elimde olduğu için kullanıyorum mecburen..
    Başın ağrımasın keyifle ve güvenle kullanayım diyorsan michelin,ondan sonra goodyear..
    arkadaşın honda civic aracına goodyear UG8 aldık..hem konforlu hem de güvenli bir lastik,garantisi de süper,herhangi bir hata durumunda birebir değişim yapıyorlar anında..
    Allah Allah şaşırdım. Genelde petlas için kullananlar iyi diyorlar ve pek bir şikayet duymamıştım ama olabilir tabiki. bu işler biraz görecelidir. Beklentiler farklıdır. Belki sizin kullanım ortamınıza yetersiz kalıyor olabilir. Bazı lastikler daha yoğun kar kış içindir bazıları şehir içi için daha uygundur vs gibi...

Ama ne olursa olsun tabiki bir ug7 veya alpin gibi olamaz
    UstaZz...
    2000 306 XT 1.8 16V Beyaz Sedan, Atiker Fast 40lt Silindir Depo, Apexi 35mm Spor Yay, 16" Lincancabur Jant 6.5" ET18 , Kumho Ecsta HM (KH31) 195 45 16 Lastik, Stebel Ferrari Korna, Short Shifter, Megane Scenic Lip, Cenmax Alarm...
    Kış geldi orjinal 14" alaşım jantlara geçtik. Beraberinde 4 adet Lassa Snoways Era...

Loading %55

<<< Türkiye' nin En Büyük Peugeot Platformu >>>
    www.PeugeoTTeaM.com (Taklitlerinden sakının)

Akıl yaşta değil baştadır...
    Yaş ile akıl aynı orantıda ilerlemek zorunda değildir...
    Aklı olan düşünür tasarlar, olmayanda kopyalar ve aslına değer katar...

kardeşim Goodyear Ankara bölge bayide çalışıyor, debica aslında o kadar kötü bir lastik değil, tüm sorumlulukları goodyeara ait, zaten lastiğin kendiside goodyearın eski kalıplarını kullanmakta, bunu her lastik firması yapmaktadır. Bana sorarsanız debica alınabilecek bir lastik, günde onlarca araca bu lastikten takıyorlar şu ana kadar şikayet adına pek bir şey gelmemiş.

Lastik hatalı olabilir, bu bütün markanın kötü olduğu anlamına gelmez. Lastik bu yatmıştır bozulur normaldir. Michelinde olsa bu hatalar olabiliyor. Petlas kullananlardan hiç şikayet duymadım şimdiye kadar, şirket araçlarına kar lastiği araştırıyorum petlas öneriyor lastikçiler. Hem kendi malımız, hemde ucuz doğal olarak. İthal lastiklerin geliş masrafları , aracı karları vs bir dünya masraf biniyor üstüne. 90 liraya memleketimin malı petlas dururken gidipte 150 liraya ithal lastik almazdım ben olsam.
    Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,
    Sana âgûşunu açmış duruyor Peygamber.

Çorluİstanbul 0530 494 04 22
    http://www.peugeotteam.com/forum/328...-yollarda.html

Hüseyin konu can güvenliği olunca dediğin durum değişir..
    Ama sonuçta tercih meselesidir..

Sayfa 1/2 12 SonSon