Yeni Konu aç
    Bu akşam kız arkadaşımla mutfak alışverişi yapmak için markete gittik manav reyonunda dolaşırken meyve alalım dedik ben ona Havuç da alayım mı diye sordum ve bana havuç meyve mi sebze mi diye bir konu açıldı bende sizlere bir danışayım dedim... Havuç meyve mi sebze mi abiler?

26 Şubat 1992
    HOCALI KATLİAMI'nı unutma unutturma.
    Havuç aslında bir sebzedir.
    -Fakat meyve olarakta tüketilebiliyor. Bir çok insan meyve der.
    Yani Havuç bir sebzedir.
    Kia Sportage
    2015 Concept Plus
    Bembeyaz
    havuc sebzedır neden sebzedır onu bılmıyorum meyve bıldıgım kadarı ıle agacın verdıgı urundur.erik,elma mandalına portakal lımon muz dıye sıralayabılırız.fakat zeytınde agactan toplanıyor.o zaman zeytınde meyvemıdır?
    havuc karpuz turp gıbı urunler koparıldıgı gıbı yenebılecek urunlerdır meyveler gbı. meyvelerde aynı sekıl.sebzeler genelde pısılıp yenır.ama roka koparıldıgı gıbıde yenılebılır
    2001 206 XS
    2002 206 XS
    2007 Clio
    yeditepely Nickli Üyeden Alıntı: havuc sebzedır neden sebzedır onu bılmıyorum meyve bıldıgım kadarı ıle agacın verdıgı urundur.erik,elma mandalına portakal lımon muz dıye sıralayabılırız.fakat zeytınde agactan toplanıyor.o zaman zeytınde meyvemıdır?
    havuc karpuz turp gıbı urunler koparıldıgı gıbı yenebılecek urunlerdır meyveler gbı. meyvelerde aynı sekıl.sebzeler genelde pısılıp yenır.ama roka koparıldıgı gıbıde yenılebılır
    Atakanım yanılıyorsun Karpuz da bir meyvedir bırak ağaçta resmen yerde yetişiyor..
    Fakat az öncede belirttiğim gibi Havuç bir sebzedir arkadaşlar.
    Kia Sportage
    2015 Concept Plus
    Bembeyaz
    yeditepely Nickli Üyeden Alıntı: meyve bıldıgım kadarı ıle agacın verdıgı urundur.erik,elma mandalına portakal lımon muz dıye sıralayabılırız.fakat zeytınde agactan toplanıyor.o zaman zeytınde meyvemıdır?
    Çilek de sebze mi o zaman?

26 Şubat 1992
    HOCALI KATLİAMI'nı unutma unutturma.
    bu konu hakkında bılım adamları hala ugrasıyor abi o zaman dalından yada yerden koparttıgımız gıbı yenen hersey meyve dıyebılırmıyız kısaca
    2001 206 XS
    2002 206 XS
    2007 Clio
    Yaa !!! sebze olsa ne olur meyve olsa ne olur. Biz salatasına bakalım, suyunu çıkartalım- elma suyuyla karıştırınca güzel oluyor- , yemeklerde kullanalım işte

Hem boşverin onun zaten sebze olduğundan da haberi yok meyve olduğundan da
    Gri 2004 Technoplus Otomatik vites. BRC lpg.
    Söylesem te'siri yok, sussam gönül razı değil.
    Çektiğim derd-i alamı bir ben bir de Allah'ım bilir.
    MustafaAK* Nickli Üyeden Alıntı: Yaa !!! sebze olsa ne olur meyve olsa ne olur. Biz salatasına bakalım, suyunu çıkartalım- elma suyuyla karıştırınca güzel oluyor- , yemeklerde kullanalım işte

Benim bildiğim sebze gerçi bana görede sebze ama Mustafa hocamda doğru söylüyor 1 soruda bende Yer Elması sebzemi dir yoksa meyvemi?
    Gerçekte ne bilmem ama bana göre çok faydalı bir sebze
    Cihan Şallı - www.peugeotteam.com
    Yağmur olur çamur olur, PeugeoTTeaM yine yolda dosta düşmana duyurulur
    MustafaAK* Nickli Üyeden Alıntı: ....
    +308.
   vBulletin®, Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2016
Yukarı Git