508 Uzun Far Asistanı

Yadigar07

Yeni Üye
Aracımda Full LED Technology mevcut, sormak istediğim ise ; Uzun Far Asistanı ( Uzun veya Kısa fara kendi dönmesi ) mevcutmudur? Eski 508 lerde orta konsolda bulunan Düğme var, yeni Kasalarda ise bu Düğme nerede veya sadece Full LED Allure 508 donanımındamı mevcut? Şimdiden teşekkür ederim

cagrinanli

Yeni Üye
Aracımda Full LED Technology mevcut, sormak istediğim ise ; Uzun Far Asistanı ( Uzun veya Kısa fara kendi dönmesi ) mevcutmudur? Eski 508 lerde orta konsolda bulunan Düğme var, yeni Kasalarda ise bu Düğme nerede veya sadece Full LED Allure 508 donanımındamı mevcut? Şimdiden teşekkür ederim
Sitede ki tek 508 sizde olduğu için bu cevapları sizden bekliyoruz hehe :) bilem varsa yazar hemen :)

Saygılar...

Son düzenleme:

Yadigar07

Yeni Üye
Günaydın , biraz önce Servisle konuştum..Yazılımına bakacaklar ve var ise aktiv edeceklermiş.Zira Active Doannımında Full LED Sistemi eklettiğiniz zaman, yazılımını aktif etmiyorlarmış :)

cagrinanli

Yeni Üye
Günaydın , biraz önce Servisle konuştum..Yazılımına bakacaklar ve var ise aktiv edeceklermiş.Zira Active Doannımında Full LED Sistemi eklettiğiniz zaman, yazılımını aktif etmiyorlarmış :)
Ürünü koyup aktif etmemek hahahah :) o da güzel ya umarım çözülür en kisa zamanda :)

Saygılar...

Yadigar07

Yeni Üye
Yok öyle bir Camera mevcut değil ama okuduğum kadarıyla bir Sensör varmış...Tabi tam olarak bilmiyorum ama Servisdeki görevli kamera varmı yokmu diye de sormadı

Son düzenleme:

By_Engin

, ANKARA
Başka marka araçlardan bildiğim kadarıyla aynanın arkasında yağmur/far sensörünün orada kızılötesi kamera bulunuyor ve far beyni bu kamera ile kontrol sağlıyor. Peugeot'ta aynı sistem mi farklı mı bilmiyorum.

Yadigar07

Yeni Üye
orasını bende bilemiyorum açıkcası. Pazartesi izinli olduğumda bu sorulara yanıt bulacağızKaradeniz Uşağu burd

CeCoLi

Yeni Üye
Enistemde 2012 active plus var ve led farlar var. Allure donanimin bir alti oluyor ama onda boyle bir ozellik yok bildigim kadariyla. Eger yazilimda var ve aktif edilebilirse cok guzel olur.

Asus Memopad 7 HD