508 Yakıt Değeri

Yadigar07

Yeni Üye
Merhaba Sayın Üyeler,

2015 1.6 THP Benzin Manuel 508 aracımın şu anda 1000 km oldu ve sırf şehir içi kullanımda gösterilen Değer ( daha doğrusu başardığım ve büyük çaba gösterdiğim ) değer 6,7 L / 100 km. Aracın daha yeni olmasına rağmen ve şehir içi kullanıma göre çok memnunum bu değerden. Sizlerle Paylaşmak istedim. Saygılarımla

Serhun

Yeni Üye
Bence gayet iyi degerler yeni nesil araçlarda 10.000 km lerden sonra sarfiyat degerleri iyileşiyor

iPhone den gönderildi

By_Engin

, ANKARA
Maşallah çok iyi bence şehiriçi 28-30kr ediyor. Rodajı henüz bitmemiş, rodaj sonrasında biraz daha düşecektir diye düşünüyorum. :)

Yadigar07

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Aracım Pazartesi Kayseriye gitmişti ve bugün tekrar Antalyaya geldi...toplamda 1285 KM yapmış gidiş geliş ve içerisinde daha 25 Litre benzin kalmış...dün tekrar gidip fulledim ondan biliyorum içinde daha ne kadar olduğunu veya kaldığını....Sizce bu Yakıt nasıl?

CeCoLi

Yeni Üye
Bu baglamda kasayi ancak yuruten 1.6 dizel motoruna pek gerek kalmamis. Masallah diyelim...

Asus Memopad 7 HD

Yadigar07

Yeni Üye
Günaydın Arkadaşlar, uzun zamandır Yakıt Tüketimini takip ediyorum ve en son geldiğim Değer ise, şehir dışında 4,9 L / 100km...Şehiriçi 6,5 L / 100km.....Karışık 7,2 L / 100km Karadeniz Uşağu burd

Yadigar07

Yeni Üye
yok ya..yazık olur Yadigara..belki eskidiği zaman:aynen öyle zaten fazla binmiyorum...4 ay oldu 4400 km var şuan

By_Engin

, ANKARA
Yakıt değerlerin oldukça iyi. Sen fazla kullanmıyorsun LPG çok gerekli değil. Ben senede 20000km yapmışım. 1 senede LPG kendini amorti ettiği gibi üstünede para kalmış bana :D

gogo46

Yeni Üye
toplamda 500km yolu 330-350km şehir dışı arada gazlamalı 17krş mazot yakmıştım.165 hp lik benzinli bir araç için 6.vites sabit 90 la gitseniz bile bence çok iii deger.bu thp motorun neden ödül aldıgını ve bmw nin neden bu motoru seçtiginin kanıtı.

bu arada 316i lerinde çok az yaktıgını duymuştum.tabi elektironik ve turbo gibi çogu parçası farklı olsada alt yapı aynı

tekrardan maşallah:nazar değmesin