Aracınıza En Son Ne Yaptınız..?

OrhaN

Yeni Üye
Daha öncede böyle birşey yapmıştık aracımıza en son neler yaptığımızı yazıyorduk...
Yaptığımız işlemler belki bi başkası içinde yapıcağı unuttuğu birşey olabilir..
Gereksiz bir durumsa silinebilir admin abimlerim :)

Ben en son olarak klimayı çalıştırdığım zaman koku geliyordu polen filtresi değiştirdim ve artı klima temizleme köpüğü aldım cillop gibi oldu...
Polen filtresi:10 tl
Klima temizleme köpüğü:15tl

hakan_aktay

Yeni Üye
son 1 ay içinde o kadar çok şey yaptımki hangisini birisini yazsam karar veremedim :D son olarakaracın kaporta kusurları,motor komple bakım,çift çıkış egzoz ucu,arka ledli stop,206 cc jant lastik,k&n açık hava filtresi,amerikan park modülü ve 9000 kelvin zenon toplam 3,500 tl

MustafaAK*

Yeni Üye
Karter koruma sacını söktürdüm. Herkes mersine ben tersine :) Çok zırıltı yapıyordu az daha alt takım bakımına sokacaktım aracı. Meğer zırıltıyı yapan karter koruma sacıymış. Bu arada karterin somununun dibinden bir miktar yağ sızıntısı varmış. Sıktık, biz sıktıkça o döndü. O döndü biz sıktık. Diş sıyırmış. Anlayacağınız yalama olmuş. :) Bir ara yağ bakım zamanı gelince çaresine bakacağız.

OrhaN

Yeni Üye
ohh ohh maşAllah Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin cümlemize.. masraf etmeden olmuyor

ReiS

Yeni Üye
Ay başını bekliyorum.10000 bakımına gidecek araç ayrıca ön diskler ve fren balataları değişecek.

badcombatant

Yeni Üye
Kabut ve ön camda ki sebebini çözemediğim tortular yüzünden komple pasta cila yapıldı
Yağ, yağ filtresi, mazot filtresi, polen filtresi, ön silecek takımı, paspaslar değişti

MustafaAK*

Yeni Üye
Bu arada yazmayı unutmuşum. Ön cam değiştirttim. 660 lira. Acıdım verdiğim paraya... Bu kadar da olmaz ki yaa... :(