Araçlarımızın Başına Gelen olaylar

caneryamac

Yeni Üye
Mrb. Arkadaşlar bu kısımda araçlarımın başına gelen arıza, kaza yada ilginç olayları yazalım birbirimiz ile paylaşalım.
Bu Aracamıza yeni takılan bır aksesuar daki heycanımız olabılır veya tuhaf gelen bir olay olabilir.Herhangi bir olay birlikte okuyalım , yaplaşalım .

Saygılar

webbee

Yeni Üye
2010 yılında sıfır 308 hdi almiştım deri koltuk farkı 2500 tl istediler ben hayır istemiyorum dedim
bu arada koltuklar ankarada özel dikilip yapılıyor fabrika çıkış değil arabayı almaya gittim adamlar koltukları sökmüş dikiyo
bir arıza çıkardım 1500 ver yok 500 vere kadar düştüler ertesi sabah bedava koltuklar deri halde aracı teslim ettiler o günü unutamam koltukları öyle görünce

caneryamac

Yeni Üye
2010 yılında sıfır 308 hdi almiştım deri koltuk farkı 2500 tl istediler ben hayır istemiyorum dedim
bu arada koltuklar ankarada özel dikilip yapılıyor fabrika çıkış değil arabayı almaya gittim adamlar koltukları sökmüş dikiyo
bir arıza çıkardım 1500 ver yok 500 vere kadar düştüler ertesi sabah bedava koltuklar deri halde aracı teslim ettiler o günü unutamam koltukları öyle görünce
gerçekten süper olmuş bedavaya deri kolduk okurken ben bile heycanlandım:) 2.500 den 500e kadar düşüp bedavaya almak çok güzeldi

webbee

Yeni Üye
söksen sökülmez döşemenin üstüne orjinal gibi yapıyorlar daha olanları kısa anlattım
ruhsatı arabanın faturasını kafalarına attım aracı almıyorum dedim 17000 tl alacakları vardı daha takastan vs..... kaşındılar

caneryamac

Yeni Üye
söksen sökülmez döşemenin üstüne orjinal gibi yapıyorlar daha olanları kısa anlattım
ruhsatı arabanın faturasını kafalarına attım aracı almıyorum dedim 17000 tl alacakları vardı daha takastan vs..... kaşındılar

walla süpermiş abi :) eee yok mu başka hikayesını anlatıcak..çok üzüldüğü yada çok sevinirici bir olayı anlacak arkadaşları bekliyoruz

Emre

Yeni Üye
Geçen Sene Sağ Tarafa Çarpmışlardı Işıklarda Ozaman Çok Üzülmüştüm Hep Bizemi Denk Gelir Diye :D :) Neyseki 1 Hafta Önce Auto Kingte yaptırdım Yaptırdığım Ve Önceki Hali ;

Ekli dosyayı görüntüle 3095

Birde Komşu Çatı Yaptırıken Kaynak Kaymıştı Ön Cama Ufak ufak çatlaklar Olmuştu Sadece 3 Tane Belirgindi Ama Çok Canımı Sıkmıştı Neyseki Kaskodan 1 Cam Değiştirme Hakkı Olduğu İçin Değiştirdim Camı O 3 Çatlak Pek Belli Olmasada :D

Ekli dosyayı görüntüle 3096

By_Suleyman

Yeni Üye
fiesta varken etlik caddesinden forum a doğru gidiyordum. bana yeşil yanıyor. bir göbektan karşıya geçerken adamın biri kırmızıda yavaş yavaş geçiyor ve önüme doğru geliyor. yokuş çıktığım için yavaşlamak istemedim. sonuçta bana yeşil yanıyor.kornaya filan bastım durur diye düşündüm. adam durmadı. bende kenardan geçerken adamın burnu benim sol tarafı boydan boya çizdi. canım çok sıkıldı tabi. arabanın sol tarafı komple boya oldu çizikten dolayı. sonra tutanak tutarken adamla konuştuk. adamın hastası varmış dalgınmış. annesi hastanede yatıyormuş galiba. yanındaki arkadaşı yavaş yavaş demiş. bana dur demedi ki diyor. yavaş dediği için yavaş yavaş devam ettim diyor :) adamın kör noktasında kalmıştım. ama kırmızıda geçti.

S

street art

Gözümden sakladığım 106 mı tenha köşeye park etmiştim önüne arkasına hayatta araba park ettirmem sabah kalktım ne göreyim bizim yan komşu kırkmak için kapıyı benim arabanın spolierine dayamış beni görünce hemen aldı ama nafile ben cinayet işlemeye aşağı indim hemen baktımki spolier çizilmiş adama hemen bunu hallettir katliam yaratırım dedim sağolsun hatasını bildiği için hemen boyacıya götürdük pasta cila hallettik şükür...

MDeniz

Yeni Üye
peugeot 206ımla kötü bir hondaya sinirlendim kafa tuttum araba etrafımda onca araba varken çarpmadan 3-4 tur döndü ve sıfır puntu evonun 3 parmak gerisinde durdu :) o anı unutamam ve sis farı yaptıracaktım adam kuş yuvası gibi açmış sis far yerlerini sinirden her gün adamı aradım ama bulamadım bu yüzden anladım ki artık peşin para vermeyeceğim

3

307bursa

benim başımdan geçen olay biraz eski ama bence ibretlik :)
askere gitmeye 1 kaç ay var bendede eski kasa 131 şahin var bizim burdaki yeni belediye meydanı önceden açık ve büyük bi alandı olay geceye yakın saatlerde oldu mevsim kış yerdede buzlanma varmış ne bileyim ben :( o alana girerken yanımdaki hatuna artistlik yapayım dedim ve 50 60 km arası giderken asıldım el frenine araba döne döne ta ilerideki park halindeki kamyonun kasasına vurarak durabildi arabada biraz masraf vardı ama ALLAH tan bizde bişey yoktu
o günden sonra hala daha kışın araba kullanırken ani frene basmaya korkarım

caneryamac

Yeni Üye
Ne kadar güzel herkezin belli başlı tecrübeleri var bunları okumak keyifli + öğretici teşekkürler paylaşım için