Bilgisayarla ilgili herturlu konuda yardimci olunur

joker2662

Yeni Üye
Merhabalar abilerim,umarim herkesin keyfi,sagligi,huzuru yerindedir.Basliktada belirttigim gibi bilgisayar ile ilgili oyun olsun bazi sorunlari olur sistemle ilgili, elimden geldigince herturlu konuda yardimci olmak isterim,baktimki arada bazi abilerim oyunlarla hala ilgili ama sorunlar yasiyorlar,yardimci olmak isterim. malum yasimiz 16 cocugunuz yasindayim bilgisayar bizim donemimizin araci birakin bi konudada biz uzman olalim... :D iyi forumlar,gunler dilerim... :))))
Saygilar,sevgiler...

joker2662

Yeni Üye
tamam abi mobildeyim bulabilirsem atarim bulamazsam yarin pcde hallederim büyük ihtimal.

LG-L7(II) cihazımdan gönderildi
fatih abi mobilde pek bişey bulamadim korsan oyunlarda sanırım oynanmiyor crack in yapabileceği birşey degil sanirim steam üzerinden bağlantı olmazsa multiplayer olmaz zaten steam anlıyor oyun korsansa oyun listesine eklemez fakat başka yolunu bulmuslarsa emin değilim oyun eski olduğu için başka forumlarda konular var ama silinmisler olmadı yanında bir bakayım sana tam sonuç aktaririm..

307forever

Yeni Üye
Red Alert , age of empires vs harici oyunlar artık genellikle steam üzerinden oynanıyor iyide oluyor hem hile olmuyor hemde oyunu yapan firma para kazanıp yeni oyun yapıyor, hemde crack arama/oyunu yükleme vs problemler ortadan kalkıyor

joker2662

Yeni Üye
Red Alert , age of empires vs harici oyunlar artık genellikle steam üzerinden oynanıyor iyide oluyor hem hile olmuyor hemde oyunu yapan firma para kazanıp yeni oyun yapıyor, hemde crack arama/oyunu yükleme vs problemler ortadan kalkıyor
aynen hemde oyun icindeki yaş ortalamasida yüksek oluyor çocuklar oyunda olmayinca oyun zevkli oluyor kısacası hemde hicolmazsa dedigin gibi firma hakkını kazanıyor..

joker2662

Yeni Üye
[MENTION=136]fatih307[/MENTION] fatih abi bugünde baktım ama sanırsam oynanmıyor eskiden bazı firmalar kaçak olarak serverlar kurup oyunu oynatıyormuş ama şimdi hepsi kapanmış sanırsam... :?

fatih307

Yeni Üye
Evet ,dediğin gibi oluyordu.IW4 playden oynuyorduk biz.Sonra serverlar çalışmaz oldu.Öylece kaldık.Geçenlerde araştırdım bir şey bulamamıştım.