Call Of Duty GHOST

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Arkadaşlar malumunuz bilgisayar oyunlarının orijinalı inanılmaz paralar.Cod.Ghost orijnalinin fiyatı 170 tl.
Dolayısı ile oyunu indirdim ama serial numarasınını bulamadım.
Bu konuda bilgisi olan yada elinde numarası olan varsa yardımlarınız bekliyorum.
Teşekkürler..

35 EA 1573

Yeni Üye
Arkadaşlar malumunuz bilgisayar oyunlarının orijinalı inanılmaz paralar.Cod.Ghost orijnalinin fiyatı 170 tl.
Dolayısı ile oyunu indirdim ama serial numarasınını bulamadım.
Bu konuda bilgisi olan yada elinde numarası olan varsa yardımlarınız bekliyorum.
Teşekkürler..
Desene evde pc başında geçiyor ömrüm bende nerde bu abimiz sesi solugu cıkmıyor diyordum :)

By_Suleyman

Yeni Üye
hüsmen abi en gencimiz diyoruz ya boşa demiyoruz :) uzun zamandır doğru düzgün oyun oynadığımı hatırlamıyorum. düşündümde 5ay filan önce arkadaşlarla bi counter oynamıştık :)

siyahinci

Yeni Üye
indiriyorum abi :) veririm crak dosyasını bu arada BATLEFIELD 4 de çıktı güzel oyun :)

ve abi her siteden oyun indirilmez ben sana bir iki site adresi veririm

ibrhm

Yeni Üye
Part part zor olmuyor mu ya.İndirmek ölüm oluyor öyle bana kalırsa :) Ama üyelik alınsa dediğiniz gibi daha iyi olabilir tabi.
Letitbit üyeliğim var 3 aylık 50 lira falan... Sınırsız indirebiliyorum ve indirme hızı olarak baya bi artıyor premium olarak indirirken... Sadece oyun değil tabi.. İş gereği fotoğraf, vektörel, psd vs vs... Çoğu paylaşımlardada letitbit mevcut.. Bütün partları IDM gibi yardımcı programlara bağlayıp indirince sorun olmuyor.. Premiumun güzel yanıda tüm partları aynı anda indirmek zaten :) Birde superonline fiber internetiniz varsa tadından yenmez.. 7,8 gb2lık dosyayı 30-45 dk'da indirirsiniz... :)

ibrhm

Yeni Üye
Serial içinde serials.ws adresini tavsiye ederim çoğu program ve oyunun güncel serialleri mevcut..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...