Forumda Üye Etiketleme Aktif...

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Arkadaşlar Herkese merhaba,
Sitemize yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdik, Bundan böyle herhangi bir konuda, sizden bahsedildiği zaman veya konunuza alıntı yapıldığı zaman, tıpkı aldığınız beğeniler gibi bildirimler gelecektir.

Örneğin; Konuda Üye hakkında birşey yazacağınız zaman, @ALBaYDeMirCaNgibi işaret eklemeniz gerekecektir.

Örnek; Geçen gün ben ve [MENTION=582]CeCoLi[/MENTION] görmüştük o arabayı ...

Tatoo

Yeni Üye
Yalnız örneğe bittim ya geçen gün ben ve [MENTION=7]ALBaYDeMirCaN[/MENTION] araba bakmaya giderken birden durakaldık neden sonra yaptığımız yanlışın farkına vardık :) :) kitap mı yazıyoruz ne :D

By_Engin

, ANKARA
Eline sağlık [MENTION=7]ALBaYDeMirCaN[/MENTION] yalnız benim gibi forumda çok aktif olanlara bu sebeple çok fazla mail bildirimi geliyor. Mail bildirimini kapatabilirsek sevinirim yoksa günde en az 50 tane mail gelecek. İş yerinde görüşme veya toplantı sırasında ikide bir telefona bildirim gelmesi pek hoş olmuyor.

Tatoo

Yeni Üye
Bir dakika [MENTION=7]ALBaYDeMirCaN[/MENTION] abi kişi kendi profilinden mail bildirimlerini kapatabiliyor bildiğim kadarıyla. Böyle bir uygulama da olabilir

E.P.

Yeni Üye
Güzel bir özellik oldu [MENTION=204]By_Engin[/MENTION] in dediği gibi bildirimler yorar insanı :)

Mutlu edemiyorsan Meşgul de etmeyeceksin