General Mobile Discovery 2'yi Nasıl Bilirsiniz ?

joker2662

Yeni Üye
İyi günler,forumlar abilerim ne zamandan beri aklımda olan General Mobile Discovery 2 telefonunun ''+'' modeli çıkmış onda tek sime düşürülmüş ve harici sd kart girişi gelmiş fiyat olarakta 850-950 arasında değişiyor,telefonu kullanan yada bir arkadaşında gören varmıdır, telefon hakkında bir şikayet,kötü yönü,iyi yönü olarak bildiğiniz şeyleri yazarsanız sevinirim kamerası 13mp diye geçiyor ama lensi ve çözünürlüğü iyimi emin değilim test eden kullanan var ise lütfen bilgilendirsin, iyi,aktif forumlar dilerim..

• 7,9mm İncelik
  • 8 Çekirdek İşlemci
  • 5 inç IPS, 441 PPI Ekran
  • 13MP Hızlı Flaşlı Kamera, 5MP Selfie Kamera
  • 3G Görüntülü Görüşme
  • Android 4.4.2 KitKat

• Sistem::Android İşletim Sistemi (4.4 KitKat)

• İşlemci::2.0 GHz X 8
• Bellek::2 GB RAM / 16 GB ROM
• Bellek Genişletme::Var
• Bellek Ekstra:MicroSD Kart Yuvası (32 GB'a kadar destekli)

http://www.teknosa.com/urunler/125071329/general-mobile-discovery-2-beyaz-akilli-telefon

Son düzenleme:

bunyamin.kar

Yeni Üye
+ sini bilmemde II si biraderimde vardı I den tek farkı gördüğüm kadarıyla sekil ve hafıza kartı idi :)

Discovery cihazımdan gönderildi

Son düzenleme:

Baybars

Yeni Üye
gecen gün hattımla ilgili bi sorun vardı bu telefon türkcellde vardı pek tavsiye etmediler ama nedendir bilmem çok hoş bir cihaza benziyor

By_Engin

, ANKARA
Discovery 16gb kullaniyorum yaklasik 1.5 senedir. Simdiye kadar pek sikintim olmadi paranin hakkini veriyor. Buda 1 i aratmaz bence. Bendeki 8mp kamera olmasina ragmen iyi foto cekiyor.

WebTutkusu

Yeni Üye
Valla annemde var on numara. Fazlasina bulaşma parana yazik. Hafif telefon.

Dark cihazıyla Tapatalk ile gönderildi.

WooX

Yeni Üye
Yakın bi arkadaşım telefoncu. GM Discovery 2 nin 1 kadar tutmadığını ve çok başarılı olmadığını söylüyor...

BlueLion

Yeni Üye
Uygulama anlamında android ve ios kadar olmasa da nokia lumia cihazları öneririm özellikle de fotoğraf konusunda çok iyiler

qkJn

Yeni Üye
Fiyatına göre özellikleri iyi diyebilirim sadece markanın piyasadaki durumu pek yaygın değil

WebTutkusu

Yeni Üye
Neden alıntı yaptım diye sorarsanız samsunga o kadar para odedim. Bir sure sonra dondu kaldı kafayı yedi.

Dark cihazıyla Tapatalk ile gönderildi.