Gözyaşlarım

Yadigar07

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar, yaklaşık 1 Haftadır Aktif değildim. geçen Hafta bir Kaza oldu ve hayatımın şokunu geçirdim. Lambada dururken arka sağ taraftan vurdular. inip Yadigarı öyle görünce Lal oldum ve kitlendim, hasar çok da olmasa yinede çok ama çok üzüldüm. Dün geri aldım aracı ve çok şükür hiç bir farklılık yok ve Kaportada bir şey yoktu zaten. ama şunu gördüm ki Aslanım maşallah çok sağlammış, Audi A3 resmen karşılaştırma yaparsak pert oldu.Sonuç olarak, Arka Sağ Stop değişti ve Tampon onarılıp Boyandı

Son düzenleme:

Serhun

Yeni Üye
Gecmis olsun
Sizin araçta birsey yokmuş. Can sıkıcı bir durum ama cana gelmemesi sevindirici
Kazasiz belasiz sürüşler

iPhone den gönderildi

CeCoLi

Yeni Üye
Cok gecmis olsun sukur ki cok birsey olmamis. Zaten tampon ici darbe emiciler belli ki calismis govdeye birsey olmamis. Ayrica 508 segment olarak ust sinif bir arac.

Zaten genel olarak arka taraf her zaman one gore daha saglamdir ve on taraf arkaya nazaran alcaldigi icin daha cok hasar alir...

Asus Memopad 7 HD

MuraT

, ÇORUM
Kaportada bisey olmmasi sevindirici tampon stop cok onemli parcalar degil...ufak ama cok can sıkıyor bu tarz olaylar..cana gelmesin saglik oksun beterinden korusun Allahim..

HaKaN's

Üye
Geçmiş olsun audide sağlamdır lakin senin araca vurduğu yerden ötürü biraz hasarı fazla olmuş tam aracın şase dirseklerinin olduğu yere vurmasaydı seninde hasarın olurdu baya. şükür bununla kurtarmışın

Yadigar07

Yeni Üye
evet gerçekten çok az bir yara ile atlattı Aslanım...aldığımda gittim hemen yıkadım...onunla konuştum bile yahu Karadeniz Uşağu burd

fatih307

Yeni Üye
Geçmiş olsun.genelde kazalarda on taraf daha fazla hasar alır.audinin hakkını yemeyelim şimdi kendini aşan bir marka bence.