GT Radial Champion HPY lastik hakkında

insomnia

Yeni Üye
Değerli dostlarım 245/45/18 ebatlarında 4 adet yazlık lastiklere ihtiyacım var malum bilindik ve taninan markalar fiyatları uçuk GT Radial marka Champion HPY tipinde lastik düşünüyorum birkaç tanıdığım lastikci arkadaştan tavsiyeler aldım sizlerinde varsa bilgi ve tecrübelerini paylaşabilirseniz çok sevinirim. Hemen almayacağım onumuz kış mart gibi acelemiz yok .

Şimdiden teşekkürler

CeCoLi

Yeni Üye
GT Radial in Champiro HPY modeli UHP diye gecen ultra high performance modelidir. Dolayisiyla konforu daha az bir modeldir. Bana kalirsa michelin primacy 3, conti premium contact vs gibi konfora yonelik bir model dusunulebilir.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

insomnia

Yeni Üye
Usta bahsettigin lastikler biraz fiyat olarak yüksek diye biliyorum bridgestone 600 tl Michelin 700 ve üzeri tane fiyatı yılda max 6000-10000 yapmaktayım ve bu yolun çoğunlugu otoban acaba bu gt radial yad petlas velox sport marka lastikler işimi görür mü çünkü fiyat direk yarıya iniyor

CeCoLi

Yeni Üye
Tamam dedigini cok iyi anladim. Ben o ornek verdigim modeller gibi konfor tipi modeller bak manasinda dedim. Mesela kumho kh17 ornegin. Sport modeller daha konforsuz oluyor onu demek istedim.

insomnia

Yeni Üye
Ustad ben konfor için değilde arabanın orijinal lastikleri 245/45/18 daha çok fiyat için yakınmaktayım

CeCoLi

Yeni Üye
Sen kumho modelleri bir bak bakalim.

oguzhandincel

, ÇORUM
Önceki 406'ımda 225-45-17 çıkma lastik olarak kullandım. Orta halliydi benim kullanımdaki gördüğüm lastik hakkında yapabileceğim yorum.