Hangi navigasyonu kullaniyorsunuz ?

yazılım

• Kullanılan toplam oy
    27

DRIVER34

Yeni Üye
bada telefonda route66 kullanıyorum iğrenççççç .... telefonu alırken 65 tlye yazılımını yüklettim ... pişmanım :)

By_Engin

, ANKARA
bada telefonda route66 kullanıyorum iğrenççççç .... telefonu alırken 65 tlye yazılımını yüklettim ... pişmanım :)
Route66 yazilim olarak guzel ama badanin rezilliginden kaynakli sikintilar var. Wave 8500 kullandim uzun zaman. Gps uydu bulana kadar ben gidecegim yere variyordum. Bada da batti gitti zaten beceremediler androide donduler yine. Androide gectim rahatladim. Donanimi iyi bir telefon ozellikle ram 1gb uzerinde ise sikinti yok rahat kullanirsin.

By_Engin

, ANKARA
Bu arada bende iGO kullaniyorum tavsiye ederim arada ufak sikintilar olsada genel olarak iyi bir yazilim.

DRIVER34

Yeni Üye
Route66 yazilim olarak guzel ama badanin rezilliginden kaynakli sikintilar var. Wave 8500 kullandim uzun zaman. Gps uydu bulana kadar ben gidecegim yere variyordum. Bada da batti gitti zaten beceremediler androide donduler yine. Androide gectim rahatladim. Donanimi iyi bir telefon ozellikle ram 1gb uzerinde ise sikinti yok rahat kullanirsin.
bende wave 2 de kullanıyorum uydu ayarlarını yapınca evin içinde bile alıyor, ancak şarj yarım saate bitiyor, internetin varsa fena değil dediğin gibi ancak yine de ben bada da çok başarılı bulmuyorum....

By_Engin

, ANKARA
bende wave 2 de kullanıyorum uydu ayarlarını yapınca evin içinde bile alıyor, ancak şarj yarım saate bitiyor, internetin varsa fena değil dediğin gibi ancak yine de ben bada da çok başarılı bulmuyorum....
İgo ile kiyasladigimda kullanim acisindan route66 tercih ederim ama baglanti vs bazi sikintilar vardi wave de. Ayrintili inceleme konusu bile acmistim baska bir telefon forumunda. Sahsen androidde varsa denemek isterim. :)

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Ben telefonda Yandex in kendi navigasyonunu kullanıyorum.. tavsiye ederim, bir kaç kere test ettim, neredeyse sıfır hata, üstelik ücretsiz.. :)

OrhaN

Yeni Üye
telefonumda yandex kullanıyorum ayrıyetten navking cihazım var aracımda duruyor gerektiği zamanda kullanıyorum

DRIVER34

Yeni Üye
İgo ile kiyasladigimda kullanim acisindan route66 tercih ederim ama baglanti vs bazi sikintilar vardi wave de. Ayrintili inceleme konusu bile acmistim baska bir telefon forumunda. Sahsen androidde varsa denemek isterim. :)

bu arada yeni çıkan route66 da fallow me özelliği değişik öndeki aracı takip ediyorsun, aslında güzel bir cihazla yani tefondan ziyade navi cihazıyla düzgün kullanılabilir....

By_Ersin

Yönetici
yandex candır :) :) hiç bilmediğim bir yere sıkıntısız ulaştırdı kaç kez :) hemde ücretsiz miss miss birde telefonu değiştirirsem daha güzel olacak s 3 mini ekranı yetmiyor artık bana s4 yada note almak farz oldu artık :)

By_Suleyman

Yeni Üye
daha önceden navitech navigasyon vardı. igo kullanıyordu.
hp 6915 vardı ondada igo kullanmıştım.
şuan cep telefonundan nokia nın haritalarını kullanıyorum.

eksileri
*internet paketim olmadığı için uyduyu bulması zor oluyor.
*haritalar sürekli güncellenmiyor.

artıları
* sesli yönlendirme var. iphone u olan arkadaşlar o zamanlar kıskanıyordu :) şimdi çoğunda var.
* telefonla birlikte geldiği için ücretsiz.
* uyduyu zor bulsada bulduğu zaman tekrar kaybetmiyor.
* telefonla birlikte geldiği için hızlı. eski navigasyonumdan daha hızlı yeni rotayı hesaplıyor.

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Albaay yandex internetten çalışıyor offline modu yok. Haritaları netten alıyor. İnterneti olmayan ne yapsın? :))
Tamamda enginim, adamlar 200-300 liraya navigasyon alıyor. Yinede pek randuman vermiyor, sınırsız internetin varsa, sıkıntı değil bence :) Baktığın zaman internetle çalışan navigasyon daha başarılı ;)

By_Engin

, ANKARA
Tamamda enginim, adamlar 200-300 liraya navigasyon alıyor. Yinede pek randuman vermiyor, sınırsız internetin varsa, sıkıntı değil bence :) Baktığın zaman internetle çalışan navigasyon daha başarılı ;)

Aaah Albayım ah :D şehiriçinde dediğin gibi olabilir keşke şehirdışında da dediğin gibi olabilse. :))

İnternet gitti dağ başında kaldın, bekleki harita yüklesin GPRS yada EDGE ile... GSM operatörlerinin baz istasyonları şehirdışında halen yetersiz. :D