istanbulda trafiği tehlikeye atıyor.

Tatoo

Yeni Üye
Bu arkadaşın birkaç videosu daha var sanırım geçen bende yokuş yukarı hafif virajda yanlayarak gittiğini (bu araçla) izledim o videoya da yorum yapmışlar 500 tl ceza yemiş diye.2 ay ehliyetinin alınması çok düşük bir ceza bana kalırsa.Bu nedir ya resmen insanların önünde yaptığı hareketlere bak..İsim yapmaya mı çalışıyor ne yapıyor! kızgınım

lkr_yldz

Yeni Üye
adamın bu kadar destekçisi olduktan sonra daha çok izleriz böyle videoları. ha yapılan hareketler hoşuma gitmiyor mu? evet gidiyor ama sadece mekan yanlış...

SeYYaH

Yeni Üye
adamın bu kadar destekçisi olduktan sonra daha çok izleriz böyle videoları. ha yapılan hareketler hoşuma gitmiyor mu? evet gidiyor ama sadece mekan yanlış...
İlker'e katılıyorum.. Mekan çok yanlış.

bi de merak ediyorum böyle bir hareket yaparken çarpsa etrafına birilerini yaralasa vs değecek mi acaba ???

Tatoo

Yeni Üye
İlker'e katılıyorum.. Mekan çok yanlış.

bi de merak ediyorum böyle bir hareket yaparken çarpsa etrafına birilerini yaralasa vs değecek mi acaba ???
O çarpmaz abi..Bunlardaki ego ve hormonlar çarpma gibi bir ihtimalinin sıfır olduğunu düşündürtüyor bunlara bence.Hani Body Building cilerde de bir noktadan sonra kendini küçük görme ve daha büyüğü isteme durumu oluyor ya.Ona benzer birşey sanırsam..

Alper'EN AKSU

Yeni Üye
haruna koyarmı 320 TL ceza ve iki ay ehliyetsizlik dün gece beylikdüznde toplanmıslardı ben bulusşmadan dönerken gördüm

Tatoo

Yeni Üye
[video=youtube;FrQyOnDImFo]http://www.youtube.com/watch?v=FrQyOnDImFo[/video]
Bu arkadaşlar da Harun beye cevap vermişler kendilerince.Kendileri de trafikte çeşitli videolar ile kontra hazırlamışlar ama pek tastif edici hareketler değil..

ikiyüzaltıgti

Yeni Üye
ceza kesinlikle çok az. ismi cismi beni ilgilendirmiyor. yapılan bu hareket insanlık dışıdır benim gözümde. hepimiz ailelerimizle seyahat ediyoruz. allah korusun anlık bir kusurda can kayıpları yaşanabilir. bu canlının ismini zikretmeyin bence. reklamı olmasın.

SeYYaH

Yeni Üye
para böyle şeyler yaptırıyor işte insana :D :D

mavi 350z bi ara sahibindende satılıktı hala öyle mi ?

huseyinturk

Yeni Üye
Dün gece ataşehirde soykırım yapmış polis bu gibi apaçiler yüzünden.. 2 araba boyu çapı var işte dönmüş durmuş kendi çapında.