Kumandalı Araba Modifiye, Subaru İmpreza Sti 08 (Yapım Aşaması)

Onur Özdemir

Yeni Üye
Araç 1/16 ölçek, Nikko marka oyuncak sayılabilecek bir araç. Geçen yaz bir şeyler yapmıştım. Paylaşmak istedim maksat bu hobbyi sizlerede kazandırmaya çalışmak olsun. :D Konu için bu bölümü uygun gördüm eğer değilse uygun yere taşınabilir.

Dokunulmamış hali. Fotoğraflamak biraz geç aklıma geldiği için internetten almak zorunda kaldım.
Ekli dosyayı görüntüle 2787Ekli dosyayı görüntüle 2788Ekli dosyayı görüntüle 2789Ekli dosyayı görüntüle 2790Ekli dosyayı görüntüle 2791Ekli dosyayı görüntüle 2792Ekli dosyayı görüntüle 2793Ekli dosyayı görüntüle 2794Ekli dosyayı görüntüle 2795Ekli dosyayı görüntüle 2796
Şuan bu aşamada boyası daha tamamlanmadı yarım boyayla boyamaya başlamıştım ve yarıda bırakıp gitti beni. Fakat ben nasıl duracağını merak ettiğim için camlarını falan takıp bir kaç fotoğraf çekeyim dedim ve hala boyayamadım aradan çok zaman geçti ama hala bitmedi fark ettiyseniz. :) 2. kat boyayı bekliyor stoplar vs. öylece duruyor. Önümüzdeki yaz bitiririm her halde 1 sene süren bir boya süreci. :D

Yaptıklarıma gelecek olursak. Boya. Ön taraf alçaltma. Panjur boyama. Boyası tamamlandıktan sonra egzozunu değiştireceğim ve tampon altı lip yapmayı düşünüyordum fakat sonradan kullanmak isteyeceğim için vazgeçtim lip bir taşa takıldığında araca takla attıracaktı büyük ihtimalle...
Yorumlarınızı, görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Her türlü fikire açığım.

Engin Tepe

Yeni Üye
Led stop da guzel durur. Bu işle meraklı çokdacevre baskısı yuzunden ilgilenemiyorum. çocukmusun sen bide evlencem dşyo hala oyuncaklarla oynuyo dedıklerınden eve sokamıyorum :D

S

street art

güzel olmuş maşallah arabanın burunu zaten baya basık olmuş lipi nereye takıcan ??

Onur Özdemir

Yeni Üye
Lipi takıp yere sıfır yapacaktım önünü sürtecekti ama sonradan vazgeçtim o şekilde sokakta kullanamayacağım için bende dursun böyle dedim sokakta kullanıp video falan çekerim belki. :)

pejomatik

Yeni Üye
Güzel olmuş.bendede ferrari var kırmızı almanyadan almıştım öyle duruyor ünitenin üzerinde kanıma giriyorsun bozduracaksın arabayı bana:)

Onur Özdemir

Yeni Üye
abi sen malzemeleri bul getir ben zevkle ilgilenirim ben hala çocuğumm :)
Bunda pek bir malzeme olayı yok aslında senin hayal gücüne kalmış. Diğer bir aracım olan Supra için tamponuna sineklik teli yapmıştım ızgara niyetine egzoz olarak uçlu kalem arkası veya lip olarak pencerelerin lastikleri vs. hayal gücün daha ne kadar yüksekse aklına ne gelirse yani. :)

hipath

Yeni Üye
Can sıkıntısından konulara bakıyorum buda eski konuymuş :)

nikko 6-7 sene evvel bendede vardı . oyuncaktan yarı pro. arabalara geçiş için iyi bir araba sürmesi zevklidir.

Benden tavsiye hocam, ev marleydi ben halı yolluk vs. ne varsa kaldırıp bir bardak su döküyordum yere o zamanlarda hızlı ve öfkeli vizyonda gaza gelip evde drift yapıyordum.

Benzinlisi var arkadaşımda forumun 170 hp. liklerinden bir arkadaş çıkarsa yan yana yürür. zevkli hobidir biraz masraflıdır.

Onur Özdemir

Yeni Üye
Can sıkıntısından konulara bakıyorum buda eski konuymuş :)

nikko 6-7 sene evvel bendede vardı . oyuncaktan yarı pro. arabalara geçiş için iyi bir araba sürmesi zevklidir.

Benden tavsiye hocam, ev marleydi ben halı yolluk vs. ne varsa kaldırıp bir bardak su döküyordum yere o zamanlarda hızlı ve öfkeli vizyonda gaza gelip evde drift yapıyordum.

Benzinlisi var arkadaşımda forumun 170 hp. liklerinden bir arkadaş çıkarsa yan yana yürür. zevkli hobidir biraz masraflıdır.
Nikko'nun kepindeki detaylar iyi ben bu tür geliştirme uğraşları için Nikko alıyordum yoksa kullandığım falan yok. Bendede benzinli on-road var 250lik kawasaki ninja ile falan kaldırmışlığım ve kazanmışlığım var... İyi gidiyor yani. :)

qkJn

Yeni Üye
Bunlarla uğraşmak cidden hobi fakat çevre baskısı kötü oluyor. Evlendin çocuk sahibi olacan hala mı oyuncaklarla oynuyon diyenler var. Sırf bu yüzden helikopter aldım evde kimse görmeden oynuyorum. :D :D

joker2662

Yeni Üye
Bunlarla uğraşmak cidden hobi fakat çevre baskısı kötü oluyor. Evlendin çocuk sahibi olacan hala mı oyuncaklarla oynuyon diyenler var. Sırf bu yüzden helikopter aldım evde kimse görmeden oynuyorum. :D :D
hehehhe abi boşver onları sen caktirmadan gizliden imprezayi bitir derim :D helikopter güzeldirde impreza bu imprezaa :D zaten o değil bu tarz şeyler profosyonel olarak yapiliyor 40 yaşında adamlar gidip turnuvalara katiliyor :D

LG-L7(II) cihazımdan gönderildi

qkJn

Yeni Üye
hehehhe abi boşver onları sen caktirmadan gizliden imprezayi bitir derim :D helikopter güzeldirde impreza bu imprezaa :D zaten o değil bu tarz şeyler profosyonel olarak yapiliyor 40 yaşında adamlar gidip turnuvalara katiliyor :D

LG-L7(II) cihazımdan gönderildi
Bende impreza yok zaten ama onuda alabilirim yakın zamanda :D Şimdilik helikopterle yetiniyorum :D