lanope'den mahçup merhaba :)

lanope

Yeni Üye
cümleten selamünaleyküm
uzun zamandır yazlıktaydım dostlar siteye ve sizlere vefasızlık yaptığımdan değil yazlıkta internet bağlantım olmadığındandır
şuaralar eve dönüş yaptım ve doğacak kızımı bekliyoruz.eli kulağında bir müddet daha burda aktif olamayabilirim sebeb belli Allah nasip ederse baba olucam bu sebeblerden buluşmaya da katılamadım,oğuzhan kardeşim sürekli aradı sağolsun,fotoğraflara da daha yeni bakabildim.kızımız beklemeye başladığımız 39.haftamız hala gelmedi prensesim,bekliyoruz..
dualarınızı esirgemeyin dostlar...
vefasızlık benim kitabımda yazmaz :))) mesaj yerine ulaşmıştıtır sanırım:smiley8:
burada okuyacak çok konu olmuş ama inşallah hep iyi şeyler olmuştur...

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
aleyküm selam tekrar hoşgeldin aramıza o zaman allah çocuğu analı babalı büyütmeyi nasip eylesin maşallah doğsun yumurcak sağlık olur inş hayırlısı olsun :) darısı olmayanların başına

Menderes

Yeni Üye
Vealeykümselam. Aramıza tekrar hoşgeldin. Doğacak kızımızı da Allah analı babalı büyütsün.

ufuk

Yeni Üye
Kerem kardeşim, Allah analı babalı büyütmek nasip etsin. Tebrik ederim. Olmayanlara da versin temennine kendi adıma yürekten Amin diyorum.

HaKaN's

Üye
Aleyküm Selam
Tekrardan aramıza katıldığın için sevindim.
Bu tip durumlar normal ama tail dönemi.
Ayrıca allah analı babalı ve sağlıklı büyütsün inşallah.
Keyifli ve aktif forumlar...

MDeniz

Yeni Üye
Hoşgeldin abim tekrardan yaz bitsin artık dedirtiyorsunuz insana :) gelin gayrı dayanmak zulüm dayanmak hasrat dayanmak bitkinlik veriyor özletmeyin kendinizi. ve allah analı babalı büyütsün inşallah benimde 6 ay sonra bebişim gelecek dünyaya

lanope

Yeni Üye
kardeşlerim ,abilerim hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim
biz bir aileyiz diye boşa demiyoruz....:smiley41:

afaruk307

Yeni Üye
Tekrardan hoşgeldiniz. Rabbim evladınızı hayırlısıyla kucağınıza almayı, en hayırlı şekilde büyütmeyi ve teliyle duvağıyla gelin etmeyi size nasip eylesin. Önce Allah'a hayırlı bir kul, sonrasında sizlere ve bu vatana hayırlı bir evlat olur inşAllah.

lanope

Yeni Üye
Tekrardan hoşgeldiniz. Rabbim evladınızı hayırlısıyla kucağınıza almayı, en hayırlı şekilde büyütmeyi ve teliyle duvağıyla gelin etmeyi size nasip eylesin. Önce Allah'a hayırlı bir kul, sonrasında sizlere ve bu vatana hayırlı bir evlat olur inşAllah.
Allah razı olsun .bu güzel dilekler hepimiz için olsun inşallah

anka

Yeni Üye
Kerem kardeşim ALLAH Analı Babalı sağlıklı olarak Prensesini büyütmeyi nasip eylesin.... Amin..