LG G3 32GB mı IPHONE 5S GOLD mu ?

illegal_emre

Yeni Üye
Abilerim kardeşlerim kullanan yada bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok memnun olurum. Verdiginiz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim

afaruk307

Yeni Üye
vallaha satışını çok yapıyorum aslında ios ve android karşılaştırılması yanlış ama şöyle söyleyeyim şu sıralar biraz yazılım sıkıntısı var diyorlar kapanıp açılma sorunu varmış kendi kendine g3 de ama az daha bekleyip yazılımsal sorunu çözüldükden sonra g3 harika bir telefon hiç düşünmeden alınabilir. iphone 5s de çok başarılı fakat biraz cetrefilli uğraşılması gereken alışınca tadından yenilmeyen bir telefon benim tercihim g3 olurdu. pişman olmadan arkanıza bakmadan düşünmeden alabileceğiniz bir telefon. :)

OrhaN

Yeni Üye
şuan iPhone 5 kullanıyorum daha öncesi 4S kullandım ondan öncesi de Samsung S3 kullandım......

S3'ü sıfır almıştım 4 ay sonra iPhone hastalığı başlayınca sattım 4S aldım :) 5'i gördüm deli oldum gene 2,5 aylık sıfır olan 4S'mi sattım 5 aldım... yani demem o ki iPhone bağımlılık yapıyor.. ben iPhone sevmezdim ama kullanmaya başlayınca aradaki farkı ve o hevesi görebiliyorsun.. G3 için de birşey diyemicem şimdi yeni telefon kusurları sorunları nedir bilmiyorum ama reklamında begenmiştim..

illegal_emre

Yeni Üye
stabilitesi marka güncelligi ve sorunsuzlugu sebebiyle iphone5s siparişi verilmiştir. yorum yapan herkeze teşekkürler.

Tatoo

Yeni Üye
Şarz için biz mişel diyoruz :) Portatif şarz aletleri var baya başarılı.Aslında geç kaldım sanırım yorum için ancak 6 yı da bekleyebilirdin.Kanımca 6 çıkınca hepimizi kaşıntı alacak :) Ben de ilk iPhone'dan beri Apple kullanıcısıyım. araya bir blackberry girdi ama hemen çıktı tekrar dan doğru yolu bularaktan iPhone'a dönüş yaptık..

OrhaN

Yeni Üye
Şarz için biz mişel diyoruz :) Portatif şarz aletleri var baya başarılı.Aslında geç kaldım sanırım yorum için ancak 6 yı da bekleyebilirdin.Kanımca 6 çıkınca hepimizi kaşıntı alacak :) Ben de ilk iPhone'dan beri Apple kullanıcısıyım. araya bir blackberry girdi ama hemen çıktı tekrar dan doğru yolu bularaktan iPhone'a dönüş yaptık..
:D :D iPhone candır ya...
portatif mişel'lere pek güvenemiyorum mesala önerebilecegin birşey varmı acaba ?

Tatoo

Yeni Üye
:D :D iPhone candır ya...
portatif mişel'lere pek güvenemiyorum mesala önerebilecegin birşey varmı acaba ?
Ben almadım ama arkadaş grubumun hemen hemen hepsinde var.Kırmızı renkte MCL yazıyor üstünde.Hatta mat kırmızı gibi.Telefonda uyarı felan çıkartmıyor orjinal kablo ile şarz ettiğinde.Bazılarında biliyorsun bu ürün orjinal değil telefonunuza zarar verebilir yazıyor.Eğer link felan bulabilirsem eklerim buraya.Ayrıca bu kılıf şarzları önermiyorlar bunu da belirtmekte fayda var tabi.
Bizim arkadaştaki 1 tam şarz birde yarım dolduruyor zannedersem.

Tatoo

Yeni Üye
Edit: iPhone 5 1440mah ile çalışıyormuş.Bu da demektir ki bizim alacağımız ürün 6000 ve üstü olursa daha sağlıklı şarz alırız.Ebay'den araştıracağım 12000mah olanları uyguna alanlar olmuş 19$ gibi.Eğer düşürebilirsek bizde gayet iyi olur diye düşünüyorum.

seckinistrator

Yeni Üye
bu ikisi karşılaştırılmaz biri sebze öbürü meyve gibi. Sen hangi vitamini istiyosan ona göre tercihini yapmalısın

illegal_emre

Yeni Üye
yorumlar için teşekkürler. Iphone6 minumum 2800 gibi piyasaya girecektir düşse düşse 2500 :) o kdr bütçem yoktu

Tatoo

Yeni Üye
Arkadaşlar ben ebay üzerinden aldım portatif şarj.Usb li 12000 mah gücünde.Türk lirası olarak 30 lira ve ücretsiz kargo.Tahminen 15 gün içerisinde elime ulaşır daha detaylı bilgiyi o zaman verebilirim.Size de tavsiye ederim yani Türkiye sitelerinde 10000 mah olanlar 160 dan başlıyor fiyatları üstelik tek usb girişli ve dijital ölçüm değerleri yok.