Nice Mutlu Yıllara @By_Engin

Tatoo

Yeni Üye
Abi nice sağlıklı,mutlu,huzurlu ve bereketli yıllara ailen ile birlikte İnşAllah:iyiki doğdun:iyiki doğdun

SeYYaH

Yeni Üye
Engin abiiiiiiiiiiiiii nice mutlu yıllara Karadeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burd

seviyoruz seni...

By_Engin

, ANKARA
Teşekkürler arkadaşlar, bende sizleri seviyorum. Hep beraber nice mutlu senelere inşallah, mutluluğumuz ve dostluğumuz daim olsun :)

CeCoLi

Yeni Üye
Sayın MacGyver :D Doğum gününü en içten dileklerimde kutlar, ailen ve sevdiklerinde beraber sağlıklı mutlu huzurlu bir yaşam dilerim. Ayrıca teknolojik ve mucitlik çalışmalarınında devamını temenni ederim :))

oguzhandincel

, ÇORUM
[MENTION=45]By_Ersin[/MENTION] ve [MENTION=582]CeCoLi[/MENTION] nin mesajlarında ima sezdim 😁😈😈

Doğum gunun kutlu olsun abim. Nice senelere. 🎂

Nokia Lumia 720-Cyan

HaKaN's

Üye
Engin'im Yeni yaşını ailenle sağlıklı mutlu ve huzurlu geçirmeni temenni ederim.
Nice senelere
Karadeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burd

By_Suleyman

Yeni Üye
ooo engin, allah uzun ömürler versin. yeni görüyorum konuyu. bugün buluşsaydık keşke. pasta ısmarlardım sana. ama hakkını kaybettin artık, sen bana ısmarla :)