Peugeot 508 Yakıt Testi

afaruk307

Yeni Üye
Peugeot 508 1.6 VTI 120 HP Auto 6R ile 1531 kmlik Edirne - Hatay arasında yapılan ilk yakıt testi

Yakıt tüketimi ile ilgili bilgiler videonun sonunda yer almaktadır.

[video=youtube;TG8LROD1PNE]http://www.youtube.com/watch?v=TG8LROD1PNE&feature=autoplay&list=UU-UXFRfXo5QHm13Dm9HlNUg&playnext=1[/video]

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
pejolar seri uçak olmasına ramen uzun yolda gerçekten az yakıyo ama kardeşim ben 306dan korkuyodum izmire giderken benzinli olmasına ragmen 1 depoyla gittim orada gezdim denize falan gittim ve ist geldim sahilde kırmızı yandı :):):):) maşallahı var

afaruk307

Yeni Üye
pejolar seri uçak olmasına ramen uzun yolda gerçekten az yakıyo ama kardeşim ben 306dan korkuyodum izmire giderken benzinli olmasına ragmen 1 depoyla gittim orada gezdim denize falan gittim ve ist geldim sahilde kırmızı yandı :):):):) maşallahı var
Dediğin gibi beni de yakıtta hiç üzmedi kardeşim, kime sorduysam herkeste memnun, yakıt konusunda sıkıntı yaşayan birisinin de mutlaka arabası sıkıntılı oluyor. Diğer markaların yakıt değerlerini gördükçe övünüyorum aslanımla :)

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Dediğin gibi beni de yakıtta hiç üzmedi kardeşim, kime sorduysam herkeste memnun, yakıt konusunda sıkıntı yaşayan birisinin de mutlaka arabası sıkıntılı oluyor. Diğer markaların yakıt değerlerini gördükçe övünüyorum aslanımla :)
maşallah allah nazarlardan korusun diyelim o zaman :)