PT İstanbul Anadolu 09.04.2014 Buluşması (Resimler)

SeYYaH

Yeni Üye
Gene çok güzel bir buluşmaya imza attık. Katılım beklentimin biraz altında olmuş olsada genede çok güzeldi.

Sohbet, muhabbet, çekirdek, çay, sticker, deneme sürüşü dolu eğlenceli bir gece geçirdik maşallah.. Daha nicelerinde daha kalabalık görüşmek ümidiyle :RpS_thumbup:

Gelen herkesin ayağına, muhabbetine sağlık :nazar değmesin:nazar değmesin

Soldan saga doğru;

Abdullah ın arkadaşı Cem, Abdullah, Hasan, Aytaç, Aytaç ın toyotalı arkadaşı ismini hatırlayamadım hakkını helal etsin :), Cecoli, Burak, Ersin arkadaşı onunda ismini hatırlayamadım hakkını helal etsin :), Ersin ve Gökhan abimiz :D

By_Suleyman

Yeni Üye
cem zayıfladın mı sen :)
şu en alttaki fotoğrafta soldan sağa doğru isimleri yazarmısınız? arkadaşları tanımış olalım.

CeCoLi

Yeni Üye
arkadaşlar gelemdiğim için çok özür dilerim mazeretim çok büyük
Başkanım ne demek senin canın sağolsun tekrar geçmiş olsun diyorum...

Bu arada katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Anadolu yakası giderek güçleniyor :) Dün akşam Gülistan cafede başlayan sohbet muhabbet kadıkoye doğru sonuçlandı. Hem sticker yapıştırdık hem araçları inceledik, yeri geldi teste çıktık, sonunda da gaza geldik gazladık mini rolling yaptık herşey 10 numaraydı. Bunun öncesinde ben Hasan ile beraber Sponsorlarımız Garaj Türk ve Sahin Peugeot a ugradım sizlere selamları var...

Yalnız bana Anadolu' nun çöpünü Avrupa' ya attırdınız ya helal olsun size yani
Karadeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burd :))

SeYYaH

Yeni Üye
Cem usta bi farkımız olsun demi :D :D :D

aslında grubun en zayıfı benim ama hasta olduğum için kilolu çıkmışım birazcık hehehehehehe

gogo46

Yeni Üye
Başkanım ne demek senin canın sağolsun tekrar geçmiş olsun diyorum...

Bu arada katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Anadolu yakası giderek güçleniyor :) Dün akşam Gülistan cafede başlayan sohbet muhabbet kadıkoye doğru sonuçlandı. Hem sticker yapıştırdık hem araçları inceledik, yeri geldi teste çıktık, sonunda da gaza geldik gazladık mini rolling yaptık herşey 10 numaraydı. Bunun öncesinde ben Hasan ile beraber Sponsorlarımız Garaj Türk ve Sahin Peugeot a ugradım sizlere selamları var...

Yalnız bana Anadolu' nun çöpünü Avrupa' ya attırdınız ya helal olsun size yani
Karadeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burd :))
harbimi cem.akşam yolda aklıma geldi.ne oldu acaba bizim çöpün akıbeti diye...
gerçekten eglencesi,makara kukarası,sohpeti hoş bir geceydi.en güzelide hasan kardeşimin memleket anılarıydı. sayesinde ufkumuz açıldı.;)
anadolu ateşi yakmak istedik görevliler izin vermedi.neymiş benzin istasyonunda ateşmi yakılırmış...:RpS_sleep:

CeCoLi

Yeni Üye
harbimi cem.akşam yolda aklıma geldi.ne oldu acaba bizim çöpün akıbeti diye...
gerçekten eglencesi,makara kukarası,sohpeti hoş bir geceydi.en güzelide hasan kardeşimin memleket anılarıydı. sayesinde ufkumuz açıldı.;)
anadolu ateşi yakmak istedik görevliler izin vermedi.neymiş benzin istasyonunda ateşmi yakılırmış...:RpS_sleep:
Yav çakacaktık kıvılcımı ondan sonra tüm dünya PeugeoTTeaM i tanıyacaktı. Bir bırakmadınız ki :)) Ateşi bir verseydin dünyadan haberler bölümünde 1. sırada çıkardık tüm kanallara hihi

Bu arada sizin çöpünüz deniz geçmiş ve avrupa görmüş olaraktan akıllarda yer edecek bundan sonra hihihihihihi Yav çöpünüzüde bana taşıtıyorsunuz ya tu size tuuuu :D Arabamda zaten bilimum bol ağırlık mevcut birde bu olacak şey değil hihi Albayın deyimiyle "kepazeliğin son perdesi" :D

CeCoLi

Yeni Üye
Bu Hondacılara dün akşam bir kere daha uyuz oldum ama Serhun abimiz gibiler müstesna hihihihihihi

E-5 e çıktık Abdullah ın 106 yı denıyoruz vs bu esnada egzozda açık olunca arkadan birşeyin geldiği duyuluyor. Koskoca yol gece körü bomboş biz kendi yolumuzda ilerliyoruz. Tam gaza basacağım 98 model gibi bir civic kullanan afedersiniz kopil in teki bilerek önümüze kırdı. Yürü git yoluna bizim senle işimiz yok ki ne sataşıyorsun terbiyesiz :(( Sonra yanına gelince öküz öküz bakıyorlar , bende tam yanlarında yardırdım gittim :D

UmuT

Yeni Üye
Vay arkadas babamda senin gibi anlatirdi 106 varken.onume gelip dortluleri yakiyolar.yanima gelip 3 korna caliyolar.nedir falan diye:))

CeCoLi

Yeni Üye
Vay arkadas babamda senin gibi anlatirdi 106 varken.onume gelip dortluleri yakiyolar.yanima gelip 3 korna caliyolar.nedir falan diye:))
Babana rolling teklif ediyorlarmışta haberi yokmuş :D Tek kapı 106 206 306 ya bindinmi rahat bırakmıyor milet hemen kapışmaya yer arıyorlar hihi

gogo46

Yeni Üye
Yav çakacaktık kıvılcımı ondan sonra tüm dünya PeugeoTTeaM i tanıyacaktı. Bir bırakmadınız ki :)) Ateşi bir verseydin dünyadan haberler bölümünde 1. sırada çıkardık tüm kanallara hihi

Bu arada sizin çöpünüz deniz geçmiş ve avrupa görmüş olaraktan akıllarda yer edecek bundan sonra hihihihihihi Yav çöpünüzüde bana taşıtıyorsunuz ya tu size tuuuu :D Arabamda zaten bilimum bol ağırlık mevcut birde bu olacak şey değil hihi Albayın deyimiyle "kepazeliğin son perdesi" :D
önce bagajı açık araç aradım ama ersine yakalandım ne yapalım.biraz avp. havası aldı çöpümüz