sandero stepway

fatih307

Yeni Üye
Nasıl bir araçtır arkadaşlar bileniniz var mi . 1.5 90 beygir dizel.kimdir güvenlik v.s kullanan , yakınında görüp duyan varsa yardımcı olur mu

gogo46

Yeni Üye
dacia logan kullandım 1 sene 0km.aldım 100binde sattım.keçi gibi arabadır.akrabam benim gazımla 2 tane 0 stepway aldı.1 i köyünde duruyor.digerini ist.te kullanıyor.her karşılaşmamızda allah razı olsun der.acayipte pirim yaptılar.
biliyorsunuzdur motor ve yuruyen renault içi çok geniş servis ve 2.el sorunu olmayan araçtır.yakıtıda tüketimide oldukça tatminkardır.

SeYYaH

Yeni Üye
hiç kullanmadım ama 1-2 kez takside denk geldi.. içi ferah, sert plastik, %50 konforlu..... diğer mekanik ve kaporta detaylarını bilemiyorum

fatih307

Yeni Üye
Su anki arabama 43 bin veriyorlar.satıp aynı fiyata stepway mi akşam diyorum.Karadeniz Uşağu burd

Son düzenleme:

By_Engin

, ANKARA
Motor, yürüyen, mekanik sıkıntı yaşamazsın. Bizde şirketin symbol var, 1.5dci 90 lık, 20bin km den fazla kullanmışımdır. Benden önce 22bin km kadar kullanan arkadaş bildiğin eşek niyeti biniyordu. Tek değiştirdiğimiz fren balataları oldu 20 binde... :)

Son düzenleme:

Tatoo

Yeni Üye
Valla kullanılacak araç ama 407'yi verip de onu almak attan inip eşeğe binmek gibi olur.Konfor ve donanım olarak tatmin etmez diye düşünüyorum.

Tatoo

Yeni Üye
O konuda haklısın, 407 ile kıyaslanamayacak bir araç :)
Aynen abi. Lodgy midir nedir ona bindim dedim tam taksilik araç felan böyle sadece ayak kessin diye binilir dedim ama bir iki kere bindikten sonra gerçekten çok adi işçilik var.Kapıları vs daha sıfır araç az kullanımda ses yapmaya başlamış.Kaldı ki Lodgy de Logan gibi en alt sınıfta gibi değil yani..

By_Engin

, ANKARA
Aynen abi. Lodgy midir nedir ona bindim dedim tam taksilik araç felan böyle sadece ayak kessin diye binilir dedim ama bir iki kere bindikten sonra gerçekten çok adi işçilik var.Kapıları vs daha sıfır araç az kullanımda ses yapmaya başlamış.Kaldı ki Lodgy de Logan gibi en alt sınıfta gibi değil yani..
Bizdeki symbolu epeydir kullanıyorum. Bildiğin konserve kutusunda gidiyorum sanki. Bütün ses içeride, tozlu yolda davlumbaza çarpan taşların büyüklüğünü bile tespit edersin o kadar diyim sana :))

BlueLion

Yeni Üye
Valla kullanılacak araç ama 407'yi verip de onu almak attan inip eşeğe binmek gibi olur.Konfor ve donanım olarak tatmin etmez diye düşünüyorum.
Al benden de o kadar birde şu var senin şuan ki aracın değerini korur ama o aracın sıfırını alacaksan değer kaybı daha fazla olur diye düşünüyorum.

307forever

Yeni Üye
ben logan mcv gecen sene 0 aldım aracım suanda aracım 16.000 kmde. Konfor olarak tabiki 407 ile kıyaslanamaz, fakat 2015 model olucagı için bu sana avantaj saglıycak, benim aracım 75 hp ve sw, stepway hem spor(Spor vites topuzu ve koltuklardaki ve aractakı stepway yazsı çok hoş duruyor) hem 90 hp olucak, ben bugüne kadar aracımdn hiç şikayet etmedim yururu, tırmanışı , kalkışı, duşuru gayet yeterli, fiyat/performans/eder ilişkisi cok cok iyi bence, ayrıca su ana kadar kulladıgım en az yakan araç. Son olarak aracın Aküsüne kadar tüm parçaları Renault. Alırsan kaybetmezsin..

Son düzenleme: