Siteye Nasıl Video Ekleyebilirim... Resimli Anlatım

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese Merhaba; hazırladığım bu konuyla sitemize nasıl video ekleneceği hakkında, küçük bir çalışma yaparak beğeninize sunuyorum...

Not: Bu çalışma sadece Youtube videolarının nasıl ekleneceği hakkında bir çalışma içermektedir.

CeCoLi

Yeni Üye
Cevap: Siteye Nasıl Video Ekleyebilirim...

Albayım eline sağlık. Video yükleme konusunda sıkıntı yaşayan üyelerimiz için gelsin...

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Peki kendi indirdiğimiz videoları nasıl ekleyeceğiz? url adresi yok mesela,video indirme proğramıyla indirdim diyelim,windows media playerde gösteriyo fakat buraya eklemek istiyorum ama url adresi falan yok

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Peki kendi indirdiğimiz videoları nasıl ekleyeceğiz? url adresi yok mesela,video indirme proğramıyla indirdim diyelim,windows media playerde gösteriyo fakat buraya eklemek istiyorum ama url adresi falan yok
Sitenin veritabanına yüklememize olanak yok malesef, yani bu durum hem sağlıklı değil, hemde Barındığımız Hosting'in şuanda ödediğimiz ücretin, 20 katını ödememizi sağlayacak...:)

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Çok güzel bi peugeot nostalji reklamı vardı,yabancı bi siteden indirmiştim.You tube'ye yüklesem adamlar birde telif hakkı isterler benden :)