Sizce hangisi ?

306

Yeni Üye
26 000 tl nakitim var, bunun 21 000 tlsi ile araç almayı düşünüyorum . Ama bir türlü karar veremiyorum , bu araçlardan hangisi mantıklı ?

Bu aracların hepsinde lpg olcak lpg ile uyumu önemli !

Peugeot 307 1,6 XT
Ford focus 1,6 Ghia ( hatcback )
Honda cıvıc 1,6 ies
volkswagen bora
Skoda fabia

Okudunuz için teşekkür ederim :)

UmuT

Yeni Üye
volkswagen bora 1.tercihim olur(ama 21 e zor)
peugeot 307 2.tercihim
skoda fabia 3.tercihim

gogo46

Yeni Üye
26 000 tl nakitim var, bunun 21 000 tlsi ile araç almayı düşünüyorum . Ama bir türlü karar veremiyorum , bu araçlardan hangisi mantıklı ?

Bu aracların hepsinde lpg olcak lpg ile uyumu önemli !

Peugeot 307 1,6 XT
Ford focus 1,6 Ghia ( hatcback )
Honda cıvıc 1,6 ies
volkswagen bora
Skoda fabia

Okudunuz için teşekkür ederim :)
1.honda cıvıc 2.ford focus 3. 1.4 16v skoda fabia

CRUEL

Yeni Üye
neden benzinli istiyosunuz illa? 1.9 pd130 bora bulabilseniz o paralara çok iyi olur bence sadece yazılmla 180hp biner keyfinize bakarsınız:)

nurioner

Yeni Üye
ya bu honda da ne var anlamadım :D cidden ama 1.6 ies kullandım tamircimin adamın aracı standart modifiye abart egsoz hava filtresi falan yok gürültü yapcak ama genede içeride inanılmaz gürültü vardı içine çok aşırı motor lastik asfalt gürültüsü alıyor çok samimi söylüyorum benim şahin gibi :D heçbek olarak 307 sedan olarak bora tercih ederdim..

UmuT

Yeni Üye
abi aslında güzel araç.ama artık çok ayağa düştü.nerden bi egzoz sesi duysam eskiden şahin derdim.artık honda diyorum.

nurioner

Yeni Üye
cidden hondayı biraz devirli kullanınca aynı tofaş gibi bağırıyo ve hakkını vermiyor bence ha sağlamdır modifiyeye uygundur tip olarak ona laf etmem ama 20-22 bin tl verince açıkçası biraz özellik ve konfor arıyor insan o paraya boş civic binceme dijital klimalı sunrooflu bir bora ya da 307 tercih ederim ama tabi araba işi zevk meselesi saygım sonsuz..

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Bir peugeot forumunda birinci tercihim şu veya bu diyen arkadaşlara yorum yapmakta zorlanıyorum..
Peugeot bir tutkudur bir aşktır..
Bunun bilincinde değilseniz,bu duyguyu yaşamamışsanız zaten diyecek başka birşey de kalmıyor..
Sevgilerimle..

afaruk307

Yeni Üye
Dostum burada şöyle bir sıkıntı var. Bir liste yazmışsın ama neye göre bu listenin oluşmasını bekliyorsun? Senin bu araçlardan beklentilerin ile burada yorum yapan insanların beklentileri farklıdır. Dolayısı ile bu araçlar arasında ne aradığını belirtmen lazım ki en azından daha önce bu araçları kullanan insanlar seni yönlendirsin. Sadece bütçe ve model ile burada bir tercih yapılması tamamen mantıksız bir hareket. Benimde ilk tercihim tabiki 307, çünkü o fiyata full bir araç sadece 307'de bulabilirsin. Ayrıca içi göründüğünden çok daha geniş ve model olarakta diğerlerine göre daha yüksek bir model almış olursun.

gogo46

Yeni Üye
arkadaş rakamı yazmış düşündügü araç markalarınıda belirtmiş bende en mantıklı gelen 3 aracı yazdım.ama araya 206 veya 207de konsaydı belki ilk 3 degişebilirdi benim için...bu arada hiç bir markanın fanatigi degilimdir...parama göre iiiiiiii olanı almaya çalışırım...şimdiden hayırlısı olur kardesim için inşallah