Son '30 Konu'ya Kolay Erişim...:)

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Arkadaşlar bir çok üyemizden bu durum ile alakalı şikayetler alıyorduk, bu gece itibariyle çözmüş olduk,
önceleri, okuduğunuz konuları bitirdikten sonra yeniden Anasayfa'ya dönüp 'Son 30 Konu'ya öyle ulaşıyordunuz...

Bu sorunu kökten ortadan kaldırdık, Konu içeriğinin en alt kısmında görebileceksiniz, Hemde Metin Şentürk'ün görebileceği Fontta :) iyi forumlar...

Örnek resim...

MuraT

, ÇORUM
Örnek Resim
06 YZD 62

Teşekkür ediyorum sayın adminim :) çok iyi olmuş bu arada ellerinize sağlık

falan

Yeni Üye
bence 'son 30 konuya tikla' linki yerine, son 30 konu direk linkin orda çıksa daha iyi olurdu..

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
bence 'son 30 konuya tikla' linki yerine, son 30 konu direk linkin orda çıksa daha iyi olurdu..
Usta o dediğin sistemi denedik ama son 30 konu otomatik çalışan bir robot olduğu için aşırı derecede kasma yapıyor. sitenin her yerinde son 30 konu çalışması sitenin bütün veritabanını zorluyor. bu yüzden böyle bir çözüm bulduk,

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Ellerinize sağlık abi gün geçtikçe gelişiyoruz :)
Teşekkür ederim kardeşim, Her gün her saat ileriye ve büyümeye devam ediyoruz. Yanımızda olan ve desteğini bizden esirgemeyen tüm aile bireylerine teşekkür ediyoruz.

Örnek Resim
06 YZD 62

Teşekkür ediyorum sayın adminim :) çok iyi olmuş bu arada ellerinize sağlık
İyi olan, İyi örnek teşkil eder muratcanım.:eek:

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Görmeyen kalmasın, bu son, ve önemli gelişmeyi, bu okuduğunuz mesajın alt kısmına baktığınız zaman Son 30 direkt gideceğiniz buton eklenmiştir.:)

afaruk307

Yeni Üye
Albay'ım ellerine sağlık, çok faydalı bir link olmuş. Ama artık kızıyorum sana, bu kadar taklit edilecek şeyler yapma, her sitenin bünyesi bu kadar yeniliği kaldırmayabilir, takipçilerimizi de düşünelim derim :):):)

MDeniz

Yeni Üye
çok güzel oldu ercan abi ve açtığımız konuların ana başlığını bizimde değiştirebileceğimiz bir sistem oturtamazmısın :) çok şey istemiş olurmuyum acaba

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Albay'ım ellerine sağlık, çok faydalı bir link olmuş. Ama artık kızıyorum sana, bu kadar taklit edilecek şeyler yapma, her sitenin bünyesi bu kadar yeniliği kaldırmayabilir, takipçilerimizi de düşünelim derim :):):)
Cihanım!!! biz yaptıklarımızla ilk olalımda, Örnek teşkil edelim, adamlar güya bu işi bizden daya iyi biliyor. ama yinede bizim yaptıklarımızı taklit edip kendi sitelerine uygulamaya çalışıyorlar. demekki iyi olan biziz,:)

Yönetim zehir gibi çalışıyor maşallah. Albayım eline koluna sağlık...
Yönetim bu sistemi bile gece geç saatlerde aktif etti, yönetim 365 / 7 / 24 çalışıyor... Büyük Şehir çalışıyor misali :)

eline koluna düşüncene sahip albayım.. güzel oldu bu durum ..
Herşey bizim için usta:)

çok güzel oldu ercan abi ve açtığımız konuların ana başlığını bizimde değiştirebileceğimiz bir sistem oturtamazmısın :) çok şey istemiş olurmuyum acaba
Dediğin sistemide hayata geçireceğim kardeşim az daha sabır :)

afaruk307

Yeni Üye

Cihanım!!! biz yaptıklarımızla ilk olalımda, Örnek teşkil edelim, adamlar güya bu işi bizden daya iyi biliyor. ama yinede bizim yaptıklarımızı taklit edip kendi sitelerine uygulamaya çalışıyorlar. demekki iyi olan biziz,:)
Abim bizim iyi olduğumuzu söylememize gerek yok, onlar bize bunu sürekli hatırlatıyorlar zaten :) Tekrar eline koluna sağlık :)