spor yay

yunusaybak

Yeni Üye
arkadaşlar aracımı 2 3 hafta önce aldım hafif saga yatık duruyor ön amortösörler falan patlaktı ön takımı baya adam ettim ama helezyonları kesmisler bendn önceki sahibi ama ikiside esit kesilmemiş aracım sağa yatık spor yay almaya karar werdim 306 lara uyumlu daha önce deneyen memnun kalan arklar önerilerinizi bekliyorum

vosvos

Yeni Üye
ben cok deneyimlyim bu konuda :):):)

ben 3,5 cm istedim bana 5 cm geldi yayları aldıgın zaman aldıgın yerde taktır derim bence

aracın resimlerini atarım istersen
195/50/16 jantım var ve aracımın basıklıgı falan :)

CeCoLi

Yeni Üye
Bende eibach veya vogtland tavsiye edebilirim. Kendim apexi kullansamda son dönemdeki apexiler biraz farklilasti saniyorum...

Asus Memopad 7 HD' den gönderildi

yunusaybak

Yeni Üye
varsa fotolarınızı atın arkadaşkar 3,5 ile 5 in arasındaki farkı görsem karar verip önerdiniz markadan alırım

yunusaybak

Yeni Üye
camurlukla lastiklerin arası 2 parmak olsa yeter bn aracımı aldığımda bnmki öleydi ön tskıms girdi amortosrler patlakmş yenileyinde kalkı çok şekil olcaksak bnde basarım dedim tekrar seninkide guzell

yunusaybak

Yeni Üye
tam istediğim gbi :) en kısa zamnda spor yaylara geciyorum bulduk 2 tane azcık maddiyatımı duzelteym alcam malum 306 ön takımı yAPTRDIK parçalar pahalı :)

vosvos

Yeni Üye
Vallla ben taktırdım setler hariç mutluyum oda önde 10 cm lik lip var çıkartmak istemiyprum oda yoksa sorun yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi