Sticker tasarımı.. Şimdilik kendi aracım

temocin61

Yeni Üye
Merhabalar.. Mesleğim olmasa da hazırlamaktan keyif aldığım tasarımları beğeninize sunuyorum.
Şimdilik arka cam için Peugeot 107 sticker tasarımları çiziyorum. İstediğim tasarımı oluşturana kadar isyan edip bırakmaz isem tasarlamaya devam ederim :RpS_smile:

BY*Tunç

Yeni Üye
selamlar kolay gelsin elinizden geliyorsa çok güzel dahada geliştirebilirsiniz kolay gelsin teşekkürler allah ufkunu genişletsin başarılar dilerim:nazar değmesin:nazar değmesin:nazar değmesin:nazar değmesin

temocin61

Yeni Üye
selamlar kolay gelsin elinizden geliyorsa çok güzel dahada geliştirebilirsiniz kolay gelsin teşekkürler allah ufkunu genişletsin başarılar dilerim:nazar değmesin:nazar değmesin:nazar değmesin:nazar değmesin
Teşekkür ederim. Peugeot'da yeniyim. Artık tasarımlarımı Peugeot için yapacağım. Zamanla forum üyesi arkadaşların araçları içinde hazırlar, siteye ücretsiz sunarım.

SeYYaH

Yeni Üye
ben sağ tarafta tek olan resim diyorum ancak.... aslan figüründen sonra aşağıya doğru uzanan "ok" şeklinde çizgi var ya. onu iptal edip aslan figürünü biraz daha aşağıya doğru eğimletebilirsen daha güzel durabilir... eline sağlık :bravo

temocin61

Yeni Üye
ben sağ tarafta tek olan resim diyorum ancak.... aslan figüründen sonra aşağıya doğru uzanan "ok" şeklinde çizgi var ya. onu iptal edip aslan figürünü biraz daha aşağıya doğru eğimletebilirsen daha güzel durabilir... eline sağlık :bravo
Teşekkür ederim. Bunlar henüz taslak. Üzerinde istediğim oynamayı yapabilirim. Sadece giriş yapıp site ile paylaşmak istedim. Çok daha geliştireceğimi düşünüyorum.

CeCoLi

Yeni Üye
Cizimler fena değil eline saglik. Bu aslani 107 yazisinin sagina koyup 7 nin sirtindan cikarsan nasil olur acaba dedim :)

Asus Memopad 7 HD' den gönderildi

temocin61

Yeni Üye
Arka cam ve yan cam için tasarımlarım. Çizimler vektörel olduğu için istenilen renk ve boyutta sticker olarak bastırılabilir.

CeCoLi

Yeni Üye
Yalniz ben aslani tam 7 nin sagindan cikacak şekilde düşünmüştüm. Müsait olunca bir denersin. Birde bu aslan orijinalinden farklı :) kopekbaligi gibi olmuş biraz :)

Asus Memopad 7 HD' den gönderildi

By_Rüma

, İZMİT
Ellerinize sağlık. Kesinlikle çok güzel olmuş. Eğer böyle bir yeteneğiniz varsa 206 için ilk sipariş benden 😁