Türkiyede Tek Bende??

Yadigar07

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,

dün başka bir Peugeot Bayiye telefon açtım ve benim aracın şuanki fiyatını sordum..fakat bana denilen şu : O Araç o Donanımda maalesef sunulmuyor. yani 1,6 THP MANUEL yokmuş...sonrasında kendimi tanıttım ve kendi aracımdan bahsettim..nasıl olduysa hemen tanıdılar, başla il ve bayii olmasın rağmen. Sizin aracınız özel getirlimişti dedi....şimdi sevinmelimiyim yoksa üzülmelimiyim? yada kafamın karışmasımı gerek?

BlueLion

Yeni Üye
Aynı motoru 308 de kullanıyor o açıdan sıkıntı olmaz ama satarken bilemiyorum. Bu arada aracınız kaç hp ?

Yadigar07

Yeni Üye
165 HP 6 Ileri...satarken derken? aslında böyle bir araca sahip olmak şanslı anlamına gelmiyormu? Zira araç tekmiş türkiyede ya o bakımdan

MuraT

, ÇORUM
Abi Servisin bile aracı direk tanıdıklarına göre demekki gerçekten özel bi araç ve bu da avantaj bence..

Yadigar07

Yeni Üye
evet onun farkındayım ama ben pek kullanmıyorum...diğer aracım 2012 modeldi ve 3 yıl bindim 27500 km vardı üzerinde...ve birazda bana Motor sesi lazım... :)

Yadigar07

Yeni Üye
valla Murat kardeşim sorma :) adımı bile bildi istanbul MEPA..şaşırdım kaldım...ondan sonra aldığım bayideki temsilcim bile aradı..hayırdır Mepayı niye aradın diye :RpS_unsure:...valla baya bi yutkundum :RpS_ohmy:

Tatoo

Yeni Üye
Dezavantaj sağlayacağını sanmıyorum ben.Satarken dizele göre belki biraz daha nazlı gider ama tek araç olması kimilerini cezbedecektir. :) Bu arada Antalya'da olduğunuzu görüyorum profilinizden.Bende sık sık Antalya-Lara'ya geliyorum orada da işimiz var.Tanışmak isterim orada olduğumda.En azından bir çay içeriz. :)

By_Engin

, ANKARA
Eger şanzıman Türkiye de tek degilse sikinti degil. Şanzıman tek ise parca noktasinda problem olabilir bu sebeple sikinti yasayabilirsiniz. Arac yeni oldugundan sanziman parcasida bulunur elbette fakat fransadan gelir zaman alir. Oyle bir durum olacaginida sanmiyorum. Sikinti yok devam :)

CeCoLi

Yeni Üye
Makyajsiz kasa da 1.6 156 bg olarak az da olsa vardi ama yeni makyajli kasadaki durumu bilmiyordum :) veya benzinli olanlar varsada tam otomatik sanzuman olabilir... Bu durum bence uzulecek birsey degil. Tek olmasi bence sevindirici bir durum. Ayrica o motor piyasada bulunan bir model problem olmaz.

Asus Memopad 7 HD